Formularz zgloszeniowy

Informacje o Szkoleniu

Rejestracja na Szkolenie Photoshop Ninja ONLINE

Wysyłam formularz

Błąd serwera! Skontaktuj się z nami na szkolenia@eduweb.pl

Formularz wyslany!

Required

Required

Required

Po wypełnieniu formularza będziesz mógł opłacić szkolenie z konta eduweb.pl, jak również podać dane do faktury.

Termin: 6-7.12.2014

 

Godziny szkolenia: 9-17

 

Przerwy: 2 x 15 min, 1 x 45 min

 

Lokalizacja: ONLINE - po opłaceniu szkolenia link do sesji a także specjalne hasło zostanie przesłane mailem.

 

Cena:

190 zł brutto do piątku

250 zł brutto w sobotę i niedzielę

 

Kontakt:

szkolenia@eduweb.pl

tel. 889648001

 

To Szkolenie jest esencją praktycznej wiedzy z programu Adobe Photoshop. Grzegorz Róg na setkach przykładów pokaże Ci, jak w kreatywny sposób wykorzystać Photoshopa do tworzenia grafiki i edycji zdjęć, przy okazji omawiając szereg zaawansowanych narzędzi.

 

Szkolenie jest zorientowane na zdobycie jak największej ilości praktycznej wiedzy. W przeciwieństwie do Photoshop Masterclass, gdzie duża część szkolenia przeznaczona jest na Warsztat, gdzie uczestnicy tworzą własne prace, tutaj stawiamy w głównej mierze na narzędzia, sztuczki i wydajność pracy a więc w większej części na wykładzie, który prowadzi Grzegorz oraz demonstracji praktycznych zagadnień.

 

To nasze flagowe szkolenie Photoshop, którego program ciągle się zmienia, możesz więc uczestniczyć w nim kilka razy!

 

Jak wygląda szkolenie online?

 

Szkolenie będzie streamowane z kamery z jednoczesnym podglądem z pulpitu oraz transmisją głosu prowadzącego i potrwa przez dwa dni - sobotę i niedzielę w godzinach 9-17. Każdego dnia będziemy mieli 2 krótsze i jedną dłuższą przerwę. Osoby, które zarejestrują się na szkolenie otrzymają specjalny link, pod którym będzie możliwe oglądanie streamu oraz hasło, dzięki któremu dostaniecie się na kanał. Osoby biorące udział w szkoleniu online będą mogły także prowadzić dyskusję na czacie.

 

Ile kosztuje szkolenie online?

 

Dostęp online do pełnych dwóch dni szkoleniowych tylko teraz uzyskasz w cenie jedynie 190 zł, jednak specjalna cena obowiązuje wyłącznie do piątku 05.12! W sobotę także będzie można wykupić dostęp do całego szkolenia w cenie 250 zł.

 

Darmowy fragment szkolenia?

 

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem darmowej części szkolenia, w sobotę w godzinach 09:00-10:30 osoby, które dokonają wstępnej rejestracji będą mogły zobaczyć darmowy fragment szkolenia. Na stronie rejestracji zaznacz odpowiednią opcję: "Chcę tylko uzyskać dostęp do darmowej części szkolenia". Wówczas będziesz mógł wykupić szkolenie w trakcie jego trwania, jednak już w cenie 250 zł. Dodatkowo, nie jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiednio szybkiego transferu środków w weekend (zależy to od banku), więc płatność, a co za tym idzie dostęp do szkolenia może dojść z opóźnieniem. Darmowy fragment będzie dostępny w zależności od tego czy uda nam się zebrać odpowiednią ilość osób do streamingu.

 

Pasywny udział w szkoleniu

 

Osoby, które wezmą udział w szkoleniu online będą mogły oglądać cały materiał w czasie weekendu, jak również brać udział w dyskusji na czacie między sobą z moderatorem. Nie gwarantujemy możliwości zadawania pytań bezpośrednio do trenera, choć możliwe że ostatni fragment szkolenia zarezerwujemy właśnie na udzielenie przez trenera odpowiedzi na wybrane, najciekawsze pytania od uczestników online.

 

Czy będę mógł obejrzeć szkolenie później?

 

Gwarantujemy dostęp do szkolenia podczas jego trwania w weekend. Szkolenie będzie też nagrywane i mamy zamiar udostępnić je wyłącznie dla osób biorących w nim udział do obejrzenia jeszcze przez 30 dni po szkoleniu.